Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Informace zde.


Dodací podmínky
Dodací podmínky


Zásilky odesíláme na adresu uvedenou kupujícím v objednávce dle dostupnosti zboží v co nejkratším termínu, obvykle do 1-5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky a provedení úhrady, v případě, že je hrazeno předem před odběrem zboží.

Zásilky jsou odesílány prostřednictvím Zásilkovny.cz a přes Zásilkovnu využíváme služeb kurýrní služby IN TIME, a DPD CZ.


Zásilku si můžete vyzvednout již druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Po doručení zásilky na Vámi vybrané výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od té chvíle si zásilku můžete vyzvednout kdykoliv do 7 dnů. Proč ukazovat občanku, když k vyzvednutí potřebujete heslo ze SMS? Pro balíček si pošlete kohokoli, komu věříte.

Cestu zásilky je možné sledovat na webové stránce: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani 

Zákaznický servis Zásilkovny: +420 216 216 516  PO-PA 8:00 - 18:00
E-mail: info@zasilovna.cz 

Zákazník je povinen zboží od dopravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit dopravci samotnému. V případě shledání porušení balíku či neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje zákazníkovi zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít. Podpisem zákazník stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. V případě zboží poškozeného dopravou uvnitř balíku, ponechejte celý obal pro následnou reklamaci a neprodleně kontaktujte dopravce i prodávajícího.


POŠTOVNÉ

ZÁSILKOVNA:  
zásilka do 5 kg
- při platbě bankovním převodem: 79,00 Kč 
- při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 40,00 Kč

V případě vyšší hmotnosti zásilky od 5,1 kg do 10 kg bude poštovné automaticky navýšeno:

- při platbě bankovním převodem: 145,00 Kč 
- při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 40,00 Kč


IN TIME
do 5 kg:
- při platbě bankovním převodem: 150,00 Kč 
- při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 40,00 Kč

DPD do 5 kg:
- při platbě předem bankovním převodem: 120,00 Kč
- při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 40,00 Kč


 

Vážení zákazníci,

z lásky k čaji a čokoládě jsme se rozhodli nabízet sortiment pečených ovocných čajů a horké čokolády Cioconat, do které jsme se zamilovali pro její neodolatelnou lahodnou, hustou a krémovou chuť. Naši nabídku však neustále rozšiřujeme.

Předností naší firmy jsou nápoje, které pravidelně sami osobně konzumujeme a proto Vám v našem e-shopu můžeme nabídnout chutné, kvalitní a za přijatelné ceny nápoje pro horké letní dny i sychravé podzimní a mrznoucí zimní období.

Potřebujete-li s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Veronika je tady pro vás, pište na:

info@cajecokolady.cz

Fanděte nám

© 2018 Čaje&Čokolády - pečené čaje, horká čokoláda. Všechna práva vyhrazena. Webdesing: PoradnyWeb.cz