Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Informace zde.


Dodací podmínky
Dodací podmínky


Zásilky odesíláme na adresu uvedenou kupujícím v objednávce dle dostupnosti zboží v co nejkratším termínu, obvykle do 1-5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky a provedení úhrady zálohové faktury, v případě, že je hrazeno předem před odběrem zboží.

Zásilky jsou odesílány prostřednictvím Zásilkovny.cz, kurýrní služby IN TIME, a České pošty. 


Zásilku si můžete vyzvednout již druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Po doručení zásilky na Vámi vybrané výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od té chvíle si zásilku můžete vyzvednout kdykoliv do 7 dnů. Proč ukazovat občanku, když k vyzvednutí potřebujete heslo ze SMS? Pro balíček si pošlete kohokoli, komu věříte.

Cestu zásilky je možné sledovat na webové stránce: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani 

Zákaznický servis Zásilkovny: +420 216 216 516  PO-PA 8:00 - 18:00
E-mail: info@zasilovna.cz 


InTime
 
Expresní doručení zásilek do 24 hod. v rámci ČR. O doručení Vaší zásilky budete informováni jeden pracovní den předem prostřednictvím SMS zprávy. Standardní doručení probíhá v pracovní dny 9 - 18 hod. Kurýr Vás bude s předstihem kontaktovat a domluví s Vámi předání zásilky. Cestu zásilky je možné sledovat na webové stránce www.intime.cz.

Pokud nebudete k zastižení na doručovací adrese, zanechá Vám ve schránce oznámení o pokusu o doručení. Následující den proběhne druhý pokus o doručení. Při opětovném nedoručení bude zásilka uložena 7 dní v regionálním depu. V této lhůtě máte možnost kontaktovat nás a domluvit se na třetím pokusu o doručení nebo osobním vyzvednutí v depu. Po uplynutí této lhůty bude zásilka vrácena zpět odesílateli.

Zákaznická linka InTime: +420 246 092 912
e-mail InTime: dispečer@intime.cz
Doporučená zásilka: hmotnost zásilky do 1 kg v hodnotě do 880 Kč. Délka nesmí přesahovat 50 cm a šířka 35 cm, přičemž tloušťka nesmí být větší než 5 cm. Minimální rozměry zásilky jsou 14 x 9 cm.

Po neúspěšném pokusu o doručení je zásilka uložena na ukládací poště a adresát je o jejím uložení informován prostřednictvím SMS/e-mailu i papírovou výzvou. Cestu zásilky je možné sledovat na webové stránce http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php.

Zákaznická linka ČP: 840 111 244
e-mail: info@cpost.cz


Zákazník je povinen zboží od dopravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit dopravci samotnému. V případě shledání porušení balíku či neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje zákazníkovi zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít. Podpisem zákazník stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. V případě zboží poškozeného dopravou uvnitř balíku, ponechejte celý obal pro následnou reklamaci a neprodleně kontaktujte dopravce i prodávajícího.


POŠTOVNÉ

ZÁSILKOVNA:  
zásilka do 5 kg
- při platbě bankovním převodem: 79,00 Kč 
- při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 40,00 Kč

V případě vyšší hmotnosti zásilky od 5,1 kg do 10 kg bude poštovné automaticky navýšeno:

- při platbě bankovním převodem: 145,00 Kč 
- při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 40,00 Kč


IN TIME:
- při platbě bankovním převodem: 115,00 Kč 
- při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 50,00 Kč


Česká pošta: *)
- při platbě předem bankovním převodem: 79,00 Kč
- při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 50,00 Kč

*) Hmotnost zásilky do 1 kg v hodnotě do 880 Kč. 

 

Vážení zákazníci,

z lásky k čaji a čokoládě jsme se rozhodli nabízet sortiment pečených ovocných čajů a horké čokolády Cioconat, do které jsme se zamilovali pro její neodolatelnou lahodnou, hustou a krémovou chuť. Naši nabídku však neustále rozšiřujeme.

Předností naší firmy jsou nápoje, které pravidelně sami osobně konzumujeme a proto Vám v našem e-shopu můžeme nabídnout chutné, kvalitní a za přijatelné ceny nápoje pro horké letní dny i sychravé podzimní a mrznoucí zimní období.

Potřebujete-li s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Veronika je tady pro vás, pište na:

info@cajecokolady.cz

Fanděte nám

© 2018 Čaje&Čokolády - pečené čaje, horká čokoláda. Všechna práva vyhrazena. Webdesing: PoradnyWeb.cz