Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Informace zde.


Dodací podmínky
Dodací podmínky


Zásilky odesíláme na adresu uvedenou kupujícím v objednávce dle dostupnosti zboží v co nejkratším termínu, obvykle do 1-5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky a provedení úhrady, v případě, že je hrazeno předem před odběrem zboží.

Zásilky jsou odesílány prostřednictvím Zásilkovny.cz a přes Zásilkovnu využíváme služeb Nejvýhodnější doručení na adresu.


Zásilku si můžete vyzvednout již druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Po doručení zásilky na Vámi vybrané výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od té chvíle si zásilku můžete vyzvednout kdykoliv do 7 dnů. Proč ukazovat občanku, když k vyzvednutí potřebujete heslo ze SMS? Pro balíček si pošlete kohokoli, komu věříte.

Cestu zásilky je možné sledovat na webové stránce: https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani 

Zákaznický servis Zásilkovny: +420 216 216 516  PO-PA 8:00 - 18:00
E-mail: info@zasilovna.cz 

Zákazník je povinen zboží od dopravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit dopravci samotnému. V případě shledání porušení balíku či neoprávněném vniknutí do zásilky se doporučuje zákazníkovi zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít. Podpisem zákazník stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nebude brán zřetel. V případě zboží poškozeného dopravou uvnitř balíku, ponechejte celý obal pro následnou reklamaci a neprodleně kontaktujte dopravce i prodávajícího.


POŠTOVNÉ

ZÁSILKOVNA:  
zásilka do 5 kg
- při platbě bankovním převodem: 79,00 Kč
+při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 40,00 Kč

V případě vyšší hmotnosti zásilky od 5,1 kg do 10 kg bude poštovné automaticky navýšeno:
- při platbě bankovním převodem: 145,00 Kč
+ při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 40,00 Kč

NEJVÝHODNĚJŠÍ DORUČENÍ NA ADRESU:  zásilka do 5 kg:
- při platbě předem bankovním převodem: 120,00 Kč
+ při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 40,00 Kč

V případě vyšší hmotnosti zásilky od 5,1 kg do 10 kg bude poštovné automaticky navýšeno:
- při platbě bankovním převodem: 150,00 Kč 
+při platbě dobírkou: poplatek za dobírku 40,00 Kč

 

Vážení zákazníci,

z lásky k čaji a čokoládě jsme se rozhodli nabízet sortiment pečených ovocných čajů a horké čokolády Cioconat, do které jsme se zamilovali pro její neodolatelnou lahodnou, hustou a krémovou chuť. Naši nabídku však neustále rozšiřujeme.

Předností naší firmy jsou nápoje, které pravidelně sami osobně konzumujeme a proto Vám v našem e-shopu můžeme nabídnout chutné, kvalitní a za přijatelné ceny nápoje pro horké letní dny i sychravé podzimní a mrznoucí zimní období.

Potřebujete-li s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat.

 

© 2018 Čaje&Čokolády - pečené čaje, horká čokoláda. Všechna práva vyhrazena. Webdesing: PoradnyWeb.cz