Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Informace zde.


Odstoupení od kupní smlouvy

 

Odesílatel:

Jméno a příjmení:
Bydliště:
e-mail:
telefonní číslo:

Adresát:

Prodávající: Veronika Benešová – ČajeČokolády.cz
Se sídlem: Předboř 11, 251 63 Strančice
IČ: 87764571

 

 

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

Dne ………...... jsem si na Vašich internetových stránkách/v internetovém obchodě www.cajecokolady.cz objednal/a zboží ……...................................….., číslo objednávky ……........……, v hodnotě …........….. Kč. Objednané zboží jsem obdržel/a dne …….........…..

 

Na základě ust. § 1829 odst. 1 ve spojení s ust. § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, využívám svého zákonného práva a odstupuji od kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím internetu, která se týká výše uvedeného zboží, jež Vám s tímto dopisem zasílám zpět, a zároveň Vás žádám o poukázání kupní ceny ve výši ………...... Kč na můj bankovní účet číslo ………..................................…. nejpozději do 30 dnů od doručení tohoto odstoupení od smlouvy.

 

 

V ……................…. dne ……….

 

 

 

 

 

 

 

Jméno a příjmení spotřebitele

             (podpis)

 

 

 

 

 

 

Přílohy:
Doklad o koupi

 

Vážení zákazníci,

z lásky k čaji a čokoládě jsme se rozhodli nabízet sortiment pečených ovocných čajů a horké čokolády Cioconat, do které jsme se zamilovali pro její neodolatelnou lahodnou, hustou a krémovou chuť. Naši nabídku však neustále rozšiřujeme.

Předností naší firmy jsou nápoje, které pravidelně sami osobně konzumujeme a proto Vám v našem e-shopu můžeme nabídnout chutné, kvalitní a za přijatelné ceny nápoje pro horké letní dny i sychravé podzimní a mrznoucí zimní období.

Potřebujete-li s něčím poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Máte dotaz? Potřebujete poradit? Veronika je tady pro vás, pište na:

info@cajecokolady.cz

Fanděte nám

© 2018 Čaje&Čokolády - pečené čaje, horká čokoláda. Všechna práva vyhrazena. Webdesing: PoradnyWeb.cz