Ochutnej Dubaj – pistáciový krém s křupinkami a čokoládou 300g
- Novinka

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
Ochutnej Dubaj – pistáciový krém s křupinkami a čokoládou 300gskladem 3 ks349 Kč/ ks
Ochutnej Dubaj – jemný pistáciový krém, který ti přinese chuť orientu až domů.
Když se spojí 60 % výběrových pistácií, kvalitní čokoláda a jemně křupavé kuličky, vznikne něco víc než jen pomazánka. Vznikne zážitek. Luxusní, hebký, bohatý na chuť i texturu – přesně jako město, které mu dalo jméno.
💫 Krém, který se neroztírá, ale prožívá.
V každé lžičce najdeš vyváženou směs jemnosti a sladkosti, přirozenou chuť oříšků i hravé zakřupání rýžových kuliček. Díky absenci lepku a palmového oleje si ho můžeš dopřát bez výčitek.
Ať už si ho namažeš na croissant, přidáš do kaše, ozdobíš dezert nebo si ho jednoduše dáš „jen tak“, pokaždé tě čeká malá chvíle radosti.
Složení: 60 % PISTÁCIE, 20 % bílá čokoláda (cukr, kakové máslo, sušené MLÉKO, SOJOVÝ lecitin, vanilka bourbon), 10 % hořká čokoláda (cukr, kakové máslo, kakaová hmota, kakao, SOJOVÝ lecitin, vanilka bourbon). 5 % rýžové kuličky (cukr, rýžová mouka, sušené MLÉKO, slunečnicový lecitin, šelak, glukozový sirup), 5 % olivový olej. Alergeny vyznačeny ve složení velkým písmem.
Výživové údaje na 100g:
- Energetická hodnota 2360kj / 564kcal
- Tuky 42,7g
- Z toho nasycené mastné kyseliny 10,5g
- Sacharidy 35g
- Z toho cukry 19,9g
- Bílkoviny 14,2g
- Sůl 0g
Alergeny: 6 Sójové boby (Sója), 7 Mléko, 8 Skořápkové plody
- Tento produkt je vhodný pro vegetariány
- Tento produkt neobsahuje lepek
- Tento produkt neobsahuje palmový olej
- Tento produkt je ochucený
- Tento produkt obsahuje čokoládu
Skladování: Nevystavujte slunečnímu záření. Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti do 70 %. Po otevření spotřebujte do 14 dní.
Vyrobeno v ČR
Máte dotaz? Potřebujete poradit?










